Bağcı Antrepo 2016    |    Telif Hakkı 

0 224 524 88 16

Sürekli yenilenen teknolojiyi takip etmek,

Hizmet kalitesini üst seviyede tutmak,

Artan hizmet çeşitliliğini müşterilerimize sunmak,

Hizmet kalitesini en üst seviyede tutarak, sektördeki tecrübelerimizden yola çıkarak en kaliteli servisi sunmak.

Sektördeki tecrübemizi, uzman kadromuz ve teknolojik alt yapımızla sürekli müşteri memnuniyetine dönüştürürerek elde ettiğimiz saygınlığı korumak ve yükseltmek,

Teknolojik gelişmelerle beraber yasal şartları da sürekli takip ederek, hem işletmemizi hem de destek verdiğimiz müşterilerimizin haklarını korumayı hedeflemek,

Kalite Yönetim Sisteminin sürekli gelişmesini sağlamak

Bağcı Antrepo olarak daha iyi bir dünyaya katkı sağlamak için sektörel bilgi ve becerilerimizden ve sizlerin tavsiyelerinden yararlanıyoruz. Bununla birlikte yasal mevzuatlar çerçevesinde müşterilerimizin beklentilerinin ötesinde hizmet sunarak, kendilerinin tüm işlemlerinin, doğruluk ve güven, çabukluk ve kolaylık prensiplerine dayanarak sonuçlandırmak, müşterilerimize rekabet avantajı sağlamak Kalite Politikamızın temelini oluşturmaktadır.

 

 Bağcı Antrepo olarak, müşteri odaklı bir yaklaşımla gerçekleştirdiğimiz faaliyetlerimizde müşterilerimizin

beklentilerini, şikâyetlerini, öneri ve memnuniyetlerinikolaylıkla iletebileceği özel müşteri temsilcilikleri ile

sürecimizi yönetiriz.Müşteri isteklerini daima kaliteli hizmet sunma anlayışımızla ele alırız.

Müşterilerimizden şikayet aldığımız durumda her şikayeti objektif, özenli ve dikkatli bir şekilde inceler ve

bu inceleme sonucunda çözüm sunarız.

Müşterilerimizin beklentileri ve gereksinimleri doğrultusunda, ürün ve hizmetlerimizi geliştirmek için müşterilerimiz, çalışanlarımız başta olmak üzere tüm paydaşlarımızdan aldığımız geri bildirimleri kullanarak ve gereken tüm kaynakları sağlayarak süreçlerimizi sürekli iyileştiririz

MİSYONUMUZ

VİZYONUMUZ

KALİTE

POLİTİKAMIZ

Lojistik sektöründe başarılı ve sürekli gelişime ulaşmak,

İnsanı, toplumu ve çevreyi ön planda tutan çağdaş bir anlayışla çalışmak,

Gerçekçi ve ulaşılabilir hedeflerle müşteri beklentilerini iyi analiz etmek.

HAKKIMIZDA

MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ YÖNETİMİ

Gemlik-Bursa karayolu üzerinde Engürücük Mevkii’nde, Gemlik Limanlar Bölgesi’ne 5 km. mesafede olup İstanbul-İzmir otoban yolu bağlantısına 1 km. mesafede konumlanmıştır.

 

Toplam 28.000 m2 alan üzerine; 15.000 m2 kapalı 13.000 m2 açık alanda Antrepo ve Serbest Depolama hizmeti vermektedir.

 

Antrepomuz; müşterilerimizin ihtiyaçlarına tam anlamı ile cevap verebilecek; 30 ton kaldırma kapasiteli tavan vinçleri, çeşitli kaldırma kapasitelerinde forkliftler ve 60 ton kapasiteli 2 adet kantardan oluşmaktadır.

 

Lojistik anlayışımız; Müşterilerimizin limanlardan ürünlerinin işletmemize sevki, depolanması, elleçlenmesi ve nihai varış noktasına teslimine kadar olan tüm süreçleri kapsamaktadır.

 

Çalışanlarımızın sahip olduğu teknik bilgi ve deneyim yardımı ile müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarak, rekabetçi koşulların sağlanmasında önemli bir misyon edinmiştir.

 

Verimliliği artırmak daha hızlı ve güvenilir başlangıçlar sağlamak ürünlerin alınmasından-teslimine kadar tüm operasyonları yönetmek ve müşterilerimize raporlamasını sağlayabilen yazılım ve bilgi-işlem alt yapımız mevcuttur.

 

Güvenlik ile ilgili tedbirler en üst seviyede tutulmuş olup; Gümrük mevzuatının tüm şartlarını karşılayan 1(bir) yıl kayıt saklama özelliğine sahip kamera sistemi mevcuttur.